Versuri: Traian Dorz – http://PoetTraianDorz.ro, Melodie: Nicolae Moldoveanu, Interpretare: Grup vocal din Oastea Domnului – Căpuşul Mic, judeţul Cluj
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.