Trăim între două extreme când vine vorba despre disciplinarea copiilor. 🧒👧🏻 Generația trecută care se impunea, iar copiii ascultau de frică și generația de acum, care răsfață și protejează exagerat. Care este echilibrul? 🙄
Cum ar trebui să se facă disciplinarea copiilor astfel încât acesta să poată fi responsabil, vigilent și echilibrat?
➡️ Te invităm să asculți răspunsul în video-ul următor!
✅ Distribuie mai departe!